O nas

Dobry Dietetyk Częstochowa - to poradnia dietetyczna, która należy do największej w Polsce sieci placówek poradnictwa żywieniowego Dobry Dietetyk, działającej na terenie całego kraju.

Oferujemy najwyższej jakości usługi oparte na indywidualnym wsparciu żywieniowym, prowadzanym przez wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków.

Wyróżniamy się zindywidualizowaną opieką dietetyczną. Nasi specjaliści komponują jadłospisy po dokładnie przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym i żywieniowym, uwzględniając preferencje i potrzeby pacjentów. Diety oparte są na zdrowych i łatwo dostępnych produktach, których spożycie zapewnia odpowiednią podaż wszystkich składników odżywczych.

Oferujemy wsparcie dietetyczne dla osób w każdym wieku. Specjalizujemy się w leczeniu nadwagi i otyłości, chorób dietozależnych, żywieniu kobiet ciężarnych i karmiących, dzieci oraz osób starszych. W naszej poradni pomoc otrzymają także wszyscy ci, którzy po prostu pragną zmienić sposób odżywiania, nie borykający się z żadnymi problemami zdrowotnymi.

Nasi dietetycy w przystępny i praktyczny sposób przekazują swoją wiedzę i doświadczenie, ułatwiając w ten sposób pacjentom dokonywanie świadomych wyborów w zakresie żywienia.

Zapewniamy miłą i swobodną atmosferę w czasie wizyty. Pragniemy, by prowadzona przez nas edukacja była przyjazną drogą do nowych, zdrowych nawyków żywieniowych.

Na wizyty można umawiać się telefonicznie lub poprzez kalendarz internetowy dostępny na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy.