Jak to działa?

Korzystając z Gabinetu Wideo pojawia się mnóstwo różnych korzyści:

 

To dziecinnie proste!

Wystarczy wejść w kalendarz wizyt na stronie internetowej i sprawdzić w jakie dni i o jakich godzinach odbywają się wizyty Wideo.  Następnie wystarczy wybrać dogodny dla siebie termin i po prostu umówić się na wizytę.

Po wybraniu terminu można skorzystać z dwóch opcji:

WIZYTY TELEFONICZNEJ  lub  WIZYTY WIDEO


 

Na czym polega wizyta telefoniczna?

 

Taka konsultacja polega na normalnej rozmowie telefonicznej z dietetykiem dokładnie o godzinie, o której zapisano się wcześniej w kalendarzu.

Podczas wizyty telefonicznej dietetyk zadaje wszystkie pytania w takim sam sposób jak na wizycie stacjonarnej. Taka wizyta poza brakiem kontaktu wizualnego, niewiele różni się od tradycyjnego spotkania w gabinecie.

Ta forma wizyty polecana jest osobom, które nie preferują kontaktu w formie wideo rozmowy lub nie mają możliwości technicznych przeprowadzenia takiej wizyty (brak komputera, kamery, odpowiedniego miejsca).

Taka wizyta oszczędza czas i pozwala w szybki sposób załatwić sprawę. Jest komfortowa i nie stwarza żadnej krępującej atmosfery.

 

Na czym polega wizyta Wideo?


Taka wizyta umożliwia nie tylko kontakt głosowy z dietetykiem, ale także wizualny poprzez kamerę internetową.

Po zapisaniu się na wizytę w kalendarzu, na wskazany adres mailowy przyjdzie specjalny KOD.

O umówionej godzinie wystarczy wejść na stronę internetową i wpisać otrzymany wcześniej KOD. Po wpisaniu KODU automatycznie nastąpi połączenie w formie wideorozmowy, tym samym rozpoczynając konsultację z dietetykiem. Proste, prawda?

Ten rodzaj konsultacji polecany jest osobom, które preferują kontakt wzrokowy z dietetykiem i nie mają blokad, czy utrudnień w prowadzeniu rozmów przed kamerą. Jeżeli jednak ktoś nie chce siebie pokazywać, również nie stanowi to problemu. Może tylko widzieć dietetyka.

 

Co dzieje się po wizycie?


 

Wizyta w Gabinecie Wideo ma na celu zebrać wszystkie informacje, które dietetyk potrzebuje do przygotowania szczegółowego Programu Dietetycznego.

W trosce o najwyższą jakość usług, nigdy nie wysyłamy Programów Dietetycznych drogą mailową, lecz tylko i wyłącznie drogą pocztową według STANDARDÓW jakie obowiązują dla usług stacjonarnych.